Safetica 9.0 – مسائل امنیتی را کشف کنید

نویسنده : الناز بسنده - چهارشنبه 25 تیر 1399 در ساعت 02:45:06

امروزه حفظ امنیت محیط کار، سخت و سخت تر شده است. نسخه جدید Safetica با هدف قرار دادن مدیران IT طراحی شده است، زیرا آنها کسانی هستند که باید بدانند دقیقا در سیستم امنیت سازمان خود چه می گذرد، بنابراین آنها می توانند بلافاصله هر مشکلی را حل کنند. Safetica 9.0 مسائل امنیتی را به سرعت و به آسانی نشان می دهد.

از بازرسی امنیتی برای بهبود حفاظت داده استفاده کنید

تجزیه و تحلیل پیچیده امنیت سایبری محیط شرکت خود را با Safetica انجام دهید. شما کشف خواهید کرد که آیا شرکت به خوبی محافظت می شود یا شکافی در اقدامات امنیتی وجود دارد.

این تحلیل شامل موارد زیر می باشد:

 • چه تعداد از دستگاه های شرکت محافظت می شوند
 • اطلاعات حساس شرکت چگونه تعریف شده است
 • چه مقصد هایی برای فایل های حساس امن هستند
 • کدام کانال های ارتباطی برای انتقال اطلاعات حساس مجاز و کدام ممنوع هستند
 • آیا وضعیت غیر طبیعی یا خطرناکی در جریان داده وجود دارد
 • کدام برنامه های کاربردی خطرناک و وب سایت ها مورد استفاده قرار می گیرند
 • چگونه از منابع IT شرکت استفاده می شود
 • آیا محیط کسب و کار به روز است.

هنگامی که تجزیه و تحلیل اطلاعات را دارید، می توانید به طور موثر تصمیم بگیرید که چه اقداماتی برای افزایش امنیت اطلاعات حساس انجام دهید. در Safetica 9.0 شما بهبود هایی را خواهید یافت که به شما کمک می کند.

Safetica 9.0 چگونه به بازرسی امنیتی کمک می کند؟

اجرای اولیه پیشرفته

در اجرای اولیه پشرفتهSafetica  یک مدیر فناوری اطلاعات یا شخص دیگری که مسئول امنیت است می تواند ایمیل خود برای دریافت هشدارهای مناسب وارد نماید. در نتیجه، آنها می توانند به سرعت به مشکلات پاسخ داده و شرایط امنیتی را ارزیابی کنند.

 

 

در مرحله بعد تنظیم مقررات امنیتی فرا می رسد؛ که شامل مناطق امن، محتوای حساس و مسدود کردن وب سایت ها یا برنامه های پر خطر است.

شما همیشه می توانید تنظیمات خود را بعدا تغییر دهید تا مطابق با نیازهای سازمانی شما باشد. مزیت راه اندازی اولیه اآن است که Safetica بلافاصله فعالیت های بالقوه خطرناک شرکت در خصوص فایل های حساس را ارزیابی می کند.

شخصی سازی داشبورد در WebSafetica

هنگامی که WebSafetica 9.0 را اجرا می کنید، داشبورد اصلی اطلاعات دقیق تر را ارائه می دهد. کشف اینکه آیا هر گونه مسئله امنیتی در هر یک از کانال های ارتباطی وجود دارد یاخیر و یا اینکه جریان داده ها به طور قابل توجهی از عرف خارج شده است یا خیر. حالا شما همچنین می توانید ببینید که چگونه Safetica از محیط داده محافظت کرده است.

مسائل امنیتی

WebSafetica 9.0 ویژگی امنیتی جدیدی دارد. با تشکر از این ویژگی جدید، مدیران می توانند وضعیت امنیتی را سریع و جامع تر اولویت بندی کنند.

ویژگی های امنیتی جدید تعاملی است و این امکان را می دهد تا سریعا اطلاعات مربوطه را فیلتر کنید. با یک کلیک، شما می توانید نمودار مربوطه و پرونده های خاص را مشاهده و از آن به راحتی نتیجه گیری کنید.

چگونه موقعیت های خطرناک را شناسایی کنیم

در تجزیه و تحلیل امنیتی، داشتن اطلاعات کافی برای ارزیابی درست جریان داده سازمان بسیار حیاتی می باشد:

 • جریان داده ها از طریق هر کانال چگونه بوده است و آیا انحراف قابل توجهی وجود دارد؟
 • آیا فایل های حساس از طریق یک کانال امن انتقال یافته و یا به یک مقصد امن منتقل شده است؟
 • آیا فایل های غیر حساس باید دوباره ارزیابی شوند؟
 • آیا نوع فایل های خروجی از حالت نرمال خارج شده است؟
 • آیا کارکنان از مقدار یا نوع فایل هایی که می توانند ارسال کنند؛ تجاوز کرده اند؟

با توجه به مقدار زیاد داده های تولید شده توسط عملیات عادی کسب و کار، پیدا کردن موقعیت های خطرناک ممکن است مانند پیدا کردن سوزن در انبار کاه باشد. به همین دلیل است که WebSafetica 9.0 تفسیر داده ها و شناسایی موقعیت های خطرناک را بسیار آسان کرده است.

نمودارهای تعاملی شما را هدایت می کنند و به فیلتر کردن سوابق فایل های خروجی کمک می کنند. شما به سادگی بر انحرافات و داده های خروجی که علاقه مند هستید تمرکز می کنید و نمودار را به طور مستقیم فیلتر کرده تا آنچه را که به دنبال آن هستید به راحتی پیدا کنید.

بیایید نگاهی به چگونگی دسترسی آسان به این اطلاعات با استفاده از WebSafetica 9.0 بیاندازیم:

identify security issues

 

با Safetica 9.0 شما به سرعت محافظت می شوید

Safetica 9.0 به شما کمک می کند تا دقیقا مشخص نمایید که از کدام اطلاعات حساس باید محافظت کنید. از آنجایی که درک مسائل امنیتی آسان است، شما به راحتی می توانید شناسایی کنید که در حفاظت از کدام فایل های مهم نقص وجود دارد. و با نمودارهای تعاملی، تحلیل امنیتی دیگر یک دغدغه نیست!

لینک خبر: https://www.safetica.com/blog

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاههای شما

لطفا برای ما پیام بگذارید

در حال حاظر کارشناس افلاین میباشد برای ما ایمیل ارسال نمایید

سوالی دارید ؟ ما دوست داریم به شما کمک کنیم .

برای ورود به گفتگو کلیک نمایید