Safetica به شرکای تجاری فن آوری Fortinet پیوست

نویسنده : الناز بسنده - سه شنبه 17 تیر 1399 در ساعت 05:03:11

یک بار دیگر، ما موضع خود را به عنوان یک شریک امنیتی مهم فناوری اطلاعات تاکید کردیم. پس از همکاری با مایکروسافت و ESET، ما مشارکت فن آوری یکی دیگر از شرکت های مهم را به دست آورده ایم. ما تبدیل به بخشی از اکوسیستم اتحاد فناوری Fortinet شده ایم. یکپارچگی راه حل پیشگیری نشت اطلاعات Safetica با محصولات Fortinet، به کسب و کارها یک ابزار قدرتمند برای حفاظت از داده ها، صرفنظر از حوزه ای که در آن فعالیت می کنند، داده است.
اتحادیه فن آوری Fortinet یک جامعه از ارائه دهندگان فناوری جهانی، با تخصص های منحصربفرد را برای ارائه راهکارهای جامع با استفاده از معماری لایه باز Fortinet Security Fabric، در کنار یکدیگر قرار داده است. به دلیل همین معماری لایه باز است که Safetica و Fortinet می توانند در هماهنگی کامل کار کنند تا سطح امنیت بیشتری را فراهم آورند.
“در دنیای امروزه تهدیدات امنیتی فناوری اطلاعات، ما نمی توانیم به یک محصول واحد برای محافظت از خودمان تکیه کنیم. Petr Zikes، مدیر عامل شرکت Safetica Technologies، گفت: ادغام چندین راهکار به این معنی است که ما دیگر نیازی به دسترسی، نظارت و نگهداری هر راهکار از کنسولی جداگانه نداریم.
در حالی که امروزه اکثر شرکت ها درک می کنند که برای حفاظت از دستگاه ها و کاربران خود نیاز به اقدامات امنیتی مانند فایروال ها و نرم افزارهای ضد ویروس دارند، راهکاری برای جلوگیری از نشت اطلاعات اغلب نادیده گرفته می شود. ما فکر می کنیم که این یک اشتباه اساسی است.
Zikes اظهار داشت: “هر کسب و کار بر پایه داده ها اجرا می شود. فرقی نمی کند که این اطلاعات شخصی، تجاری، مالی یا هر نوع مالکیت معنوی داشته باشند، باید از این داده ها محافظت شود. هنگامی که داده های حساس از بین رفته یا دزدیده می شوند، شهرت شرکت، پایگاه مشتری و دانش اختصاصی، در معرض خطر قرار خواهد گرفت. ”
به همین دلیل است که ما به Fortinet نزدیک شدیم تا به یک شریک تکنولوژی تبدیل شویم و یک راهکار یکپارچه را ایجاد کنیم. راهکار Safetica DLP با FortiMail Secure Email Gateway و FortiSIEM ادغام شده و با یکپارچگی بیشتر برنامه ریزی شده است.

یکپارچگی محافظت از اطلاعات را افزایش می دهد

Neil Prasad ، مدیر ارشد بازاریابی محصول و فناوری جهانی Fortinet ، گفت: “Fabric Security Fortinet یک معماری لایه باز طراحی شده است تا فرآیند یکپارچه سازی فن آوری های تکمیلی شرکا را سهولت بخشیده و دید وسیع، تشخیص یکپارچه تهدید و پاسخ خودکار به منظور پیشگیری از تهدیدات پیشرفته امنیت سایبری را برای کاربران به ارمغان آورد. رویکرد لایه باز Fortinet، توانایی های Fortinet و شرکای خود را برای محافظت از شرکت ها در تمامی سطوح حمله، از IoT تا Cloud را گسترش می دهد. ما خوشحالیم که Safetica را به عنوان شریک اتحادیه فن آوری Fortinet اعلام نماییم و ورود Safetica را به اکوسیستم لایه باز Fortinet خوشامد بگویم و راهکارهای یکپارچه برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان را فراهم آوریم.”
ما همچنین برای یکپارچگی هیجان زده هستیم. ما می دانیم که امنیت فناوری اطلاعات اغلب با یک راهکار تنها به دست نمی آید. ما معتقدیم که شرکت ها نیاز به یک ترکیب مؤثر از ابزارها دارند و به همین دلیل است که Safetica طراحی شده است تا به راحتی و به طور موثر با فن آوری های جالب مانند Fortinet ادغام شود.

لینک خبر: https://www.safetica.com/blog

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاههای شما

لطفا برای ما پیام بگذارید

در حال حاظر کارشناس افلاین میباشد برای ما ایمیل ارسال نمایید

سوالی دارید ؟ ما دوست داریم به شما کمک کنیم .

برای ورود به گفتگو کلیک نمایید