سمینار تهدیدات جدید و راهکارهای مقابله هوشمندانه در فضای سایبری

نویسنده : الناز بسنده - چهارشنبه 1 بهمن 1399 در ساعت 00:37:48

شرکت فناوری ارتباط امن خاورمیانه با همکاری شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباط پانا سمیناری را جهت اطلاع‌رسانی و آگاهی مدیران ارشد شبکه و امنیت در زمینه تهدیدات جدید و راهکارهای مقابله هوشمندانه در فضای سایبری برگزار کرد.

شرکت ارتباط امن خاورمیانه با همکاری شرکت شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباط پانا روز یکشنبه 19 آبان 98، سمیناری را با حضور کارشناسان و مسئولانی از اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات (امنیت و شبکه)، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی، بانک‌ها، بیمه‌ها، دانشگاه‌ها و شرکت‌های بزرگ خصوصی و دولتی برگزار کرد.

هدف از سمینار اطلاع‌رسانی و آگاهی مدیران ارشد فناوری اطلاعات (شبکه و امنیت) جهت تهدیدات جدید و راهکارهای مقابله هوشمندانه در فضای سایبری بود تا آنها اطلاعات لازم برای جلوگیری از نشت اطلاعات درون‌سازمانی و نظارت کامل بر داده‌ها و کارکنان خود داشته‌باشند.

در این رویداد سرکار خانم معظمی، مدیر عامل شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباط پانا و سرکار خانم الناز بسنده ، مسئول مارکتینگ شرکت ارتباط امن درباره فعالیت و محصولات شرکت صحبت کردند.

آقای سعید گردش نیز به موضوع « راهکارهای هوشمندانه برای مقابله با تهدیدات جدید (ESET) پرداخت. سپس آقای Naresh Kumar  با موضوع « حفاظت همه جانبه از مهمترین داشته های سازمانی Safetica) مطرح کردند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات Eset و Safetica با شرکت ارتباط امن شماره تماس 88647609 در ارتباط باشید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاههای شما

لطفا برای ما پیام بگذارید

در حال حاظر کارشناس افلاین میباشد برای ما ایمیل ارسال نمایید

سوالی دارید ؟ ما دوست داریم به شما کمک کنیم .

برای ورود به گفتگو کلیک نمایید