ESET Endpoint Security پنج ستاره کامل را از SCMagazine دریافت کرد

نویسنده : دپارتمان فنی شرکت ارتباط امن - شنبه 2 تیر 1397 در ساعت 01:33:54

ESET SC

همان طور که تهدیدات به طور مداوم تکامل یافته است، امنیت نیز پیشرفت کرده است. امروزه، شرکت ها نیاز به راه حل هایی دارند که می تواند در برابر هکرها که از روش های هدفمند و پیچیده استفاده می کنند، ایستادگی نماید و از احتمال وقوع نقض اطلاعات، جلوگیری نماید.

با این حال در حالی که بسیاری از شرکت های امنیتی فناوری اطلاعات ادعا می کنند که می توانند با چشم انداز تهدیدات در حال تغییر روبرو شوند، تعداد اندکی از آنها توانسته اند فن آوری های پیشگیرانه و چند لایه را در طول سالیان گذشته ارائه بدهند.

با این حال، شرکت ESET، خودکارسازی و دانش انسانی را بر اساس تجربه بیش از 25 سال تحقیق ادغام کرده است تا به طور مداوم از حوادث مخرب در سیستم عامل های مختلف جلوگیری نماید. تکنولوژی چند لایه فعال و هوشمند این شرکت، برای تمامی کسب و کارها با هر اندازه ای آرامش ذهن فراهم می آورد که آنها را مطمئن می سازد که حملات مخرب در زمان وقوع شناسایی و از آنها جلوگیری شده است.

کارشناسان این حوزه در حال حاضر نیز ESET را به عنوان یک ارائه کننده راه حل امنیتی برتر تشخیص داده اند. ESET Endpoint Security به تازگی پنج ستاره از تمامی دسته بندی های SC Magazine را به دست آورده است.

SC Magazine با ارزیابی همه ویژگی های محصول، عملکرد و مستندات آن و همچنین نسبت به ارزش پولی آن و سهولت استفاده، SC Magazine محصول ESET Endpoint Security را دارای تشخیص دقیق، سرعت بالا و ابزارهای مدیریت جامع معرفی نموده است.

برای هر کسب و کار، به خصوص SMB ها، امنیت باید باعث ایجاد حداقل اختلال در عملیات شود و باید به راحتی آن را گسترش داد و استفاده کرد. با استفاده از ESET Endpoint Security، بازرسان گفتند: “منوهای مدیریتی جامع ترین موردی بوده که ما دیده ایم. هیچ جنبه ای از کاربر، ماشین، سیاست یا مدیریت وجود ندارد که این محصول پوشش نداده باشد. شما می توانید همه کار انجام دهید، از پیکربندی تا پیاده سازی و مدیریت کاربر – و همه این موارد تنها از یک منوی جامع صورت می گیرد.”

علاوه بر این، همه مواردی که کارشناسان در مجله SC در این راهکار انجام دادند، ESET Endpoint Security انعطاف پذیری و پیچیدگی خود را نشان داد. به عنوان مثال، تمام تلاش ها برای کپی کردن یک فایل آلوده با باج افزار Locky شناسایی شد و ESET این تروجان را متوقف کرد قبل از آن که کارشناسان حتی فرایند را تکمیل کردند.

به همین ترتیب، مجله SC راهکار ESET Endpoint Security به عنوان “نسل بعدی امنیت، متکی بر یادگیری ماشین افزوده شده توسط تحلیلگران انسانی برای پوشش رویدادهایی در سیستم ها که از تشخیص سیستم فراتر است اشاره کرد.”

با انتصاب پنج ستاره کامل توسط کارشناسان به محصول ESET Endpoint Security مهر تائیدی بر کیفیت این محصول زده شده است. Michel Jankech، مدیر محصولات امنیتی سازمانی می گوید: ” ما برای کسب و کارهایی که نیاز دارند یک قدم جلوتر از مجرمان اینترنتی باشند این محصول را توصیه می نماییم. ما به ارائه راه حل های یکپارچه و کامل که مجموعه جامع ترین پیش بینی، جلوگیری، شناسایی و توانایی پاسخ دادن را می دهند، قدردانی می کنیم – پشتیبانی از چشم انداز امنیتی کامل که شرکت در آینده نیز با آن مواجه خواهد شد.”

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاههای شما

لطفا برای ما پیام بگذارید

در حال حاظر کارشناس افلاین میباشد برای ما ایمیل ارسال نمایید

سوالی دارید ؟ ما دوست داریم به شما کمک کنیم .

برای ورود به گفتگو کلیک نمایید