یافتن Miner ها با نرم افزار Secure Tower

نویسنده : دپارتمان فنی شرکت ارتباط امن - چهارشنبه 3 بهمن 1397 در ساعت 02:18:59

توسعه دهندگان شرکت Falcongaze امکان استفاده از SecureTower 6.0 را برای شناسایی معدن کاوی در شبکه های شرکت های سازمانی تایید کردند. این به این دلیل است که موارد استفاده از سخت افزار شرکتی برای معدن کاوی توسط کارکنان به تازگی بیشتر شده است و SecureTower قادر به جلوگیری از آن است.

در SecureTower – نرم افزاری برای پیشگیری از نشت داده ها و نظارت بر کارکنان – بسیاری از توابع را برای یافتن کار غیر کارآمد کارمندان، بر روی رایانه ها اجرا می کند. فهرست این توابع به طور مداوم با درخواست مشتریان گسترش می یابد.

اخبار جدید مرتبط است با کارکنانی که از سخت افزار شرکت برای معدن کاوی cryptocurrency  استفاده می کنند. چنین فعالیت هایی قبلا به طور گسترده ای در رایانه های شخصی و اصطلاحا «مزارع» که از چندین کارت گرافیک در آنها استفاده می شود، رواج داشت اما با توجه به تقاضای روزافزون، معدن کاوی cryptocurrency  در خانه، تقریبا بی معنی شد. با این حال، ظرفیت سخت افزار شرکت ها کاملا مناسب است. به عنوان یک قاعده، مدیران سیستم و کارکنان فنی دسترسی به ناوگان بزرگی از ماشین آلات کاری و تجهیزات سرور دارند، که به طور کلی در شرکت های بزرگ در دسترس است. بنابراین، برخی از کارکنان می توانند از آنها برای اهداف شخصی استفاده کنند، برای مثال، معدن کاوی cryptocurrency. به دلیل چنین فعالیت های غیرقانونی، سازمان ها زیان قابل توجهی را به دلیل اضافه بار تجهیزات، هزینه های مصرف انرژی و متحمل خواهند شد.

علاوه بر این، نرم افزارهای مخرب برای معدن کاوی تهدیدی برای سازمان ها هستند. این بدافزارها کامپیوترها را برای اهداف مشابه آلوده می کند – برای استفاده از ظرفیت سخت افزار برای تولید ارزهای دیجیتال.

اکنون می توانید فعالیت های مضر را با نسخه فعلی SecureTower با استفاده از قوانین پیکربندی شناسایی کنید. در این حالت، SecureTower agent فعالیت های معدن کاوی را رصد می کند و بسته به تنظیمات، فرایند را متوقف می کند و یا مامور امنیتی را در اینگونه موارد مطلع می سازد.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاههای شما