سمینار تهدیدات جدید و راهکارهای مقابله هوشمندانه در فضای سایبری

نویسنده : الناز بسنده - شنبه 23 آذر 1398 در ساعت 22:14:01

شرکت فناوری ارتباط امن خاورمیانه با همکاری شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباط پانا سمیناری را جهت اطلاع‌رسانی و آگاهی مدیران ارشد شبکه و امنیت در زمینه تهدیدات جدید و راهکارهای مقابله هوشمندانه در فضای سایبری برگزار کرد.

شرکت ارتباط امن خاورمیانه با همکاری شرکت شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباط پانا روز یکشنبه 19 آبان 98، سمیناری را با حضور کارشناسان و مسئولانی از اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات (امنیت و شبکه)، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی، بانک‌ها، بیمه‌ها، دانشگاه‌ها و شرکت‌های بزرگ خصوصی و دولتی برگزار کرد.

هدف از سمینار اطلاع‌رسانی و آگاهی مدیران ارشد فناوری اطلاعات (شبکه و امنیت) جهت تهدیدات جدید و راهکارهای مقابله هوشمندانه در فضای سایبری بود تا آنها اطلاعات لازم برای جلوگیری از نشت اطلاعات درون‌سازمانی و نظارت کامل بر داده‌ها و کارکنان خود داشته‌باشند.

در این رویداد سرکار خانم معظمی، مدیر عامل شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباط پانا و سرکار خانم الناز بسنده ، مسئول مارکتینگ شرکت ارتباط امن درباره فعالیت و محصولات شرکت صحبت کردند.

آقای سعید گردش نیز به موضوع « راهکارهای هوشمندانه برای مقابله با تهدیدات جدید (ESET) پرداخت. سپس آقای Naresh Kumar  با موضوع « حفاظت همه جانبه از مهمترین داشته های سازمانی Safetica) مطرح کردند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات Eset و Safetica با شرکت ارتباط امن شماره تماس 88647609 در ارتباط باشید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاههای شما