با این گجت رمز عبور آیفون را باز کنید

نویسنده : دپارتمان فنی شرکت ارتباط امن - شنبه 2 تیر 1397 در ساعت 01:33:37

Iphone Pass broker

مجریان قانون اگر حس کنند که شواهد مهم در مورد جرم های سنگین در یک گوشی هوشمند قرار دارد در خصوص شکستن قفل آن درنگ نمی کنند. با این وجود، همیشه سخت افزار و یا نرم افزار پیچیده و گرانقیمت مانند محصولات شرکت Cellebrite مورد نیاز نیست. در بعضی موارد، ممکن است 500 دلار همه مبلغ مورد نیاز برای این کار باشد.

بله، واقعا یک ابزار 500 دلاری برای فروش آنلاین وجود دارد که می تواند رمز عبور آیفون را بشکند. به غیر از اینکه نسبتا ارزان (و به خوبی در دسترس مجرمین حتی کوچک) نیز قرار دارداستفاده از آن بسیار ساده است. فقط در تنظیمات برنامه دسکتاپ شماره

مورد نظر را شماره گیری کنید، آن را به دستگاه وصل کنید و سپس حمله را روی یک آیفون شروع کنید. رمز عبور ساده را می توان در عرض چند دقیقه شکست. همه این موارد در عمل و در ویدیوی یوتیوب آن بسیار چشمگیر است.

با این حال، حفاری عمیق تر نشان داد همه چیز به اندازه اولین اجرا ترسناک نیست. در حالی که این قطعه ارزان قیمت الکترونیکی می تواند شماره های رمز را برای باز کردن یک آیفون محافظت شده با رمز عبور شناسایی کند، اما می تواند این کار را فقط در شرایط بسیار خاص انجام دهد.

برای شروع، تنها قادر به شکستن چهار iPhone مختلف است: iPhone 7 و iPhone 7+ و برخی مدل های iPhone 6S و iPhone 6. با این حال هنوز ده ها میلیون دستگاه آسیب پذیر هستند، اما این تنها محدودیت پیش بینی نخواهد بود. تنها تلفن هایی که iOS 10 دارند آسیب پذیر هستند و تنها زمانی کار می کنند که کد گذرواژه اخیرا تغییر کرده است – تقریبا در طی 60 ثانیه گذشته یا کمتر.

اگر همه این شرایط وجود داشته باشد، کسی می تواند از نظر تئوری فقط در چند دقیقه اقفل گوشی را بشکند. همچنین زمانی که شما کد گذرواژه خود را تغییر داده اید و اتفاق افتاده است که به مدت چند دقیقه در نزدیکی یک جنایتکار آن را رها کرده باشید.

اگر چه ویدیوی یوتیوب نشان می دهد زدن سه کد عبور مختلف را به سرعت حدس می زند. این مورد به صورت خاص پیچیده نیست. این قطعه تلاش می کند کد را به صورت اصطلاحا Brute force حدس بزند، و این کار را با شروع از 0000 و شمارش رو به بالا انجام می دهد. در نسخه ی نمایشی با کد های عبور مانند 0015 و 0016 تضمین می کنند که آنها در حداقل زمان کشف می شوند.

با داشتن چنین دانشی، بسیار روشن می شود که چگونه می توانید از خودتان محافظت کنید. با انتخاب یک رمز عبور 6 رقمی و یک مجموعه با دقت انتخاب شده از اعداد، کار را برای هر وسیله ای مانند این که برای شکستن رمز ایجاد شده است، سخت تر می کنید.

در مورد این حمله خاص، زمانی که iOS 11 در اواخر امسال در دسترس قرار بگیرد، به طور کامل محافظت خواهید شد. آخرین به روز رسانی اپل آسیب پذیری هایی را که باعث می شود این دستگاه کوچک از آنها برای حدس زدن«آخحدسح کد های رمز عبور استفاده کند، پچ خواهد کرد.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاههای شما

لطفا برای ما پیام بگذارید

در حال حاظر کارشناس افلاین میباشد برای ما ایمیل ارسال نمایید

سوالی دارید ؟ ما دوست داریم به شما کمک کنیم .

برای ورود به گفتگو کلیک نمایید